W czwartek 18 stycznia w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się konferencja „Droga po kapitał z GPW na przykładzie sukcesu Wielkopolskich firm”, współorganizowana przez INC S.A. oraz kancelarię prawną CSW Więckowska i Partnerzy.

Celem wydarzenia była promocja polskiego rynku kapitałowego, jako miejsca przyjaznego dla rozwoju biznesu.

Konferencja została oparta o „success story” wybranych przedsiębiorstw, które w sposób umiejętny wykorzystały w pełni możliwości nie tylko pozyskiwania kapitału, ale także działań marketingowych, promocyjnych.

Zaproszeni eksperci przybliżyli słuchaczom wybrane casy prezentujące drogę sukcesu firm funkcjonujących na różnych rynkach, w różnych fazach rozwoju i z różnymi celami emisyjnymi.

Poruszone tematy obejmowały nie tylko sam proces emisji, ale także wieloletnie historie firm, które pozwoliły na realizacje zakładanych celów: rozwój, pozyskanie partnerów, sprzedaż biznesu – sukcesja, ekspansja branżowa (przejęcia firm konkurencyjnych etc.).

INC S.A. to lider w rankingu Autoryzowanych Doradców, nagradzany przez miesięcznik Forbes, Home&Market oraz wielokrotnie przez Giełdę Papierów Wartościowych. Spółka ma w swoim portfolio ponad 50 udanych wprowadzeń na rynek w Polsce i Rumunii od małych firm rodzinnych po duże przedsiębiorstwa debiutujące na GPW.

Głównymi celami konferencji było:

  • Zaprezentowanie dedykowanych możliwości jakie daje polski rynek kapitałowy.
  • Przedstawienie wybranych projektów i firm, które wykorzystały szanse jakie daje rynek kapitałowy i dzięki niemu rozwinęły się w sposób dynamiczny na rynku krajowym oraz zagranicznym.
  • Omówienie podstawowych zasad funkcjonowania rynku kapitałowego oraz szans jakie daje dla polskich przedsiębiorstw.
  • Wykorzystanie rynku kapitałowego do działań promocyjnych.

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi:

  • dr hab. Paweł Śliwiński – Prezes INC S.A.
  • Sebastian Huczek – Wiceprezes INC S.A.
  • Piotr Białowąs – Prezes Carpathia Capital S.A.

Wdrożenie: nowe-logo