4 grudnia br., w dniu jubileuszu wprowadzenia przez INC SA 50. spółki na rynek NewConnect, ruszyła nowa platforma informacyjna prezentująca projekty w drodze na rynek kapitałowy.

Platforma FinancialZone ukazuje wyselekcjonowane spółki przygotowujące się do debiutu giełdowego, które wybrały INC SA na Autoryzowanego Doradcę. Dzięki tej platformie inwestorzy szukający wartościowych projektów będą mieli dostęp do ciekawych spółek w jednym miejscu.

INC SA w swojej strategii stawia na liderów branż. Tworzymy zdywersyfikowane portfolio, które pozwala inwestorom skorzystać z szerokiego wachlarza projektów inwestycyjnych. Na platformie dostępne są projekty reprezentujące m.in. branże takie jak: lotnicza, jachtowa, medyczna, IT, finansowa, eventowa, budowlana, logistyczna i inne.

Inwestorzy zainteresowani konkretnymi projektami mogą zgłosić się za pomocą formularza kontaktowego oraz otrzymywać najnowsze informacje na temat wskazanych spółek.

FinancialZone.pl daje również możliwość polecenia ciekawych, perspektywicznych firm, które chciałyby poznać możliwości rozwoju, jakie daje rynek kapitałowy.

Wdrożenie: nowe-logo